050 059 10 03

Хостели у Києві недорого

Плануєте подорож до Києва для бізнес-зустрічі або туризму? Тоді хостел за приємною ціною – це те, що вам потрібно! Подобова аренда місця у комфортабельній кімнаті, локація і приємна вартість – наші основні переваги. Розміститися комфортно і зі смаком допоможе хостел «Олива», розташований в самому центрі міста. Тут ви знайдете приємну та затишну атмосферу, зручні кімнати із усім необхідним і привітний персонал.

Ми пропонуємо наступні види кімнат:

• на 8 чоловік;

• на 6 чоловік;

• на 4 чоловіки;

• на 2 чоловік.

Вартість місця у кожній кімнаті різниться і росте в залежності від приватності кімнати: чим більше людей, тим дешевше ціна. Кожен номер оформлений у певній кольоровій гаммі, що додає затишку та приємних емоцій під час перебування у хостелі. На місці гостям пропонується чиста білизна та прибрана кімната.

Щоб арендувати хостели у Києві недорого, важливо обрати найкращий. Перший пріоритет команди хостелу «Олива» - бережливе та чутливе ставлення до кожного клієнта. Наше завдання – створити вам комфортні умови перебування. Хостел має чудове росташування: він знаходиться поряд із стадіоном «Олімпійський». Таким чином, усього за п’ять хвилин повільної ходьби ви опинитеся на Хрещатику, де смачні ресторани, кращі магазини і краєвиди.